Новини

Для оптових покупців діють знижки!Про недопустимість закриття

Звернення про недопустимість закриття торговельних об’єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності в умовах локдауну

Звернення до громадськості та влади про недопустимість закриття торговельних об’єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності.

Дата створення: 2021-03-31
Що варто знати перш ніж обрати клей для паркету?

Що варто знати перш ніж обрати клей для паркету?

Обираючи покриття для підлоги варто подумати не тільки про матеріал, але і про монтаж обраного покриття, адже правильна укладка паркету — запорука довговічності, красивого зовнішнього виду та комфорту у використанні цього покриття. Тому, якщо ви вирішили самостійно обирати клей для вашого паркету — варто знати скільки важливих нюансів та особливостей.

Дата створення: 2016-04-20
Як правильно вибрати паркетний лак

Як правильно вибрати паркетний лак

Паркет вважається одним з найкращих типів покриття для підлоги дому чи квартири. Натуральне дерево має відмінний зовнішній вигляд, позитивні фізико-хімічні характеристики і дійсно служить своїм господарям довгі роки. І не дивно що за таким хорошим покриттям потрібний такий же хороший догляд. Покриття спеціальним лаком — один з найважливіших елементів цього необхідного догляду. Але правильно вибрати лак для паркету? Адже сьогодні на ринку стільки всього пропонують, що й не знаєш кому вірити. Для того щоб обрати паркетний лак правильно — варто трішки розібратись в декотрих тонкостях.

Дата створення: 2016-04-20
Хімія для паркету Chimiver

Хімія для паркету Chimiver

CHIMIVER PANSERIS. Р. А. є присутня на міжнародному ринку вже більше 40 років. Фірма знаходиться в постійному контакті з клієнтами, уважно стежить за їхніми потребами, надаючи значення навіть найдрібнішим деталям, що дозволяє компанії адекватно відповідати на запити ринку, що знаходиться в постійному розвитку. Такий метод роботи схвалений клієнтами, які постійно використовують продукцію Chimiver.Саме конкретні потреби клієнтів орієнтували кожний крок розвитку компанії в області технологїі, гарантуючи тим самим максимальний рівень якості продукції.

Дата створення: 2014-02-17
Сучасні засоби для догляду за кам'яними та дерев'яними поверхнями від ПП Анед Україна

Сучасні засоби для догляду за кам'яними та дерев'яними поверхнями від ПП "Анед Україна"

Для того, щоб ці природні матеріали не втрачали свого привабливого вигляду під дією зовнішніх негативних чинників, за ними потрібен відповідний догляд, який передбачає дві основні процедури — очищення і захист. В залежності від виду покриття і його фізичних властивостей спосіб, ступінь і періодичність цих процедур можуть бути різними. Для кожного конкретного випадку існують спеціальні засоби, які дозволяють надовго зберегти красу кам'яних і дерев’яних поверхонь.

Дата створення: 2014-02-17
Водостійкі клейові композиції по класах довговічності D3, D4 від фірми Анед Україна

Водостійкі клейові композиції по класах довговічності D3, D4 від фірми Анед Україна

На сьогоднішній день на ринку України представлено велике розмаїття композицій для склеювання деревини і деревинних матеріалів в меблевій промисловості,столярному виробництві, будівництві та ін. В залежності від умов експлуатації та економічної доцільності той чи інший виробник може обирати клеї на основі природної чи синтетичної сировини. Проте слід зазначити, що при виготовленні будь-яких виробів однією із головних вимог є забезпечення надійного і довговічного з ’єднання окремих складових в єдину систему.

Дата створення: 2014-02-17
Покриття для дерева від ПП Анед Україна

Покриття для дерева від ПП "Анед Україна"

ПП «Анед Україна» була заснована в 2007 році з метою просування на ринок України високоякісної та відносно недорогої продукції, що виготовлена за сучасними технологіями та найбільш сприятлива для навколишнього середовища. Пропоновану нами продукцію: каучукові клеї, двохкомпонентні поліуретанові та епоксидні клеї, синтетичні клеї, лаки та клеї на водній основі, засоби по догляду за паркетом, можна побачити на прилавках Національної мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», мережі будівельних маркетів «Олді», в мережі «АРС» та ін.

Дата створення: 2014-02-17