Як правильно вибрати паркетний лак

Для оптових покупців діють знижки!

Як правильно вибрати паркетний лак

Паркет вважається одним з найкращих типів покриття для підлоги дому чи квартири. Натуральне дерево має відмінний зовнішній вигляд, позитивні фізико-хімічні характеристики і дійсно служить своїм господарям довгі роки. І не дивно що за таким хорошим покриттям потрібний такий же хороший догляд. Покриття спеціальним лаком — один з найважливіших елементів цього необхідного догляду. Але правильно вибрати лак для паркету? Адже сьогодні на ринку стільки всього пропонують, що й не знаєш кому вірити. Для того щоб обрати паркетний лак правильно — варто трішки розібратись в декотрих тонкостях.
 
Для початку потрібно визначитись з навантаженням на паркет. Чи це покриття буде використовуватись в кімнаті квартири, яку відвідує кілька чоловік на день чи це буде в коридорі квартири, де щодня все сімейство десятки разів за день проходить і дуже часто у взутті чи це взагалі ресторан, де щоденно будуть проходити сотні людей. Різні види лаку надають різний ступінь захисту.
 
Наприклад, з нашої продукції ми пропонуємо Еко лак «Професіонал — 5», Ecostar для менш прохідних приміщень, так як це однокомпонентний водорозчинний паркетний лак на основі поліуретан-акрилу. Ми можемо рекомендувати використовувати ці паркетні лаки для спальних кімнат, кухонь, для житлових приміщень та для кімнат де не дуже багато людей.
 
Для приміщень з більшою прохідністю та високим ступенем забруднення рекомендуємо використовувати двокомпонентні водорозчинні лаки на основі поліуретану. Ці лаки мають вищий рівень зношуваності, достатньо тверді, а також стійкі до забруднень та деяких хімічних взаємодій. З такого роду лаків рекомендуємо Еко лак 2К «Професіонал — 6», Ecostar 2K, Super Amberlack (LD,SL,OP) и Oil Wood Traffic.
 
Окрім того, в нашому асортименті є спеціальний твердий зносостійкий лак з антибактеріальними властивостями — рекомендується для медичних приміщень Ecostar 2K Antibatterica.
 
На цій сторінці ви можете подивитись все види паркетного лаку в нашому інтернет-магазину.