Що варто знати перш ніж обрати клей для паркету?

Для оптових покупців діють знижки!

Що варто знати перш ніж обрати клей для паркету?

Обираючи покриття для підлоги варто подумати не тільки про матеріал, але і про монтаж обраного покриття, адже правильна укладка паркету — запорука довговічності, красивого зовнішнього виду та комфорту у використанні цього покриття. Тому, якщо ви вирішили самостійно обирати клей для вашого паркету — варто знати скільки важливих нюансів та особливостей.
 
Клей для паркету може бути на водній основі та безводний. Це дуже важливий параметр оскільки дерево достатньо капризний вид покриття. Дуже багато залежить від виду дерева в паркеті чи паркетній дошці. Наприклад, фруктові сорти дерева та бук не «люблять» вологи і тому для їхньої укладки не рекомендується водно-дисперсійний клей. Навпаки, дубовий паркет достатньо добре переносить водно-дисперсійний клей.
 
Сучасні паркетні клеї бувають однокомпонентними (з наявністю води) і двокомпонентними (безводні). Останній вважається кращим, так як не потребує ніякого висихання. Клей твердішає за рахунок хімічної реакції, котра відбувається після додавання у вихідний склад другого компоненту. Двокомпонентний паркетний клей коштує дорожче і вважається кращим завдяки повній відсутності води в складі. Тому, незалежно від деревини, якщо бюджет дозволяє — ми рекомендуємо брати трішки дорожчий, але все ж якісніший паркетний клей.
 
В нашому асортиментіце двокомпонентні Sigol R.E, Chimiver Adesiver 501 EP, Adesiver 327 PU,Adesiver Hercules, (не містить води, розчинників, ізоціановоїіепоксидних смол з молекулярною масою <= 700) – добре підходить для підлогиз підігрівом, Adesiver 327 PU унікальний складзвластивостями клею на поліуретановій основі, але без епоксидних смол — для людей з алергією на епоксидні смоли. Adesiver Elastic – силановий клей, добре підходить для підлогиз підігрівом для мозаїки.
 
Якщо ж вам необхідні більш бюджетні варіанти клею для паркету, але з дотриманням нормальної якості, пропонуємо розглянути однокомпонентні клеї з нашого каталогу: Parkettkoll Listoni — хороший варіант заміни двокомпонентного клею, міститьдуже мало води, на основі вінілової дисперсіїз добавками синтетичних смол. Parkettkoll top — однокомпонентний клей з високоюміцністю склеювання за рахунок смол. Також вам можуть бути цікавими Паркетолеп-Професіонал-1 і Parkettkoll L.
 
Повний каталог продукції можна подивитись тут — паркетний клей.