Сучасні засоби для догляду за кам'яними та дерев'яними поверхнями від ПП "Анед Україна"

Для оптових покупців діють знижки!

Сучасні засоби для догляду за кам'яними та дерев'яними поверхнями від ПП "Анед Україна"

Покриття і вироби з каменю та дерева, що використовуються для оформлення сучасних інтер’єрів та екстер’єрів будинків, є не лише справжніми дизайнерськими окрасами, але й своєрідними коштовними інвестиціями, які призначені створювати неповторну атмосферу вишуканості і комфорту протягом довгих років.

Для того, щоб ці природні матеріали не втрачали свого привабливого вигляду під дією зовнішніх негативних чинників, за ними потрібен відповідний догляд, який передбачає дві основні процедури — очищення і захист. В залежності від виду покриття і його фізичних властивостей спосіб, ступінь і періодичність цих процедур можуть бути різними. Для кожного конкретного випадку існують спеціальні засоби, які дозволяють надовго зберегти красу кам'яних і дерев’яних поверхонь.

Сьогодні на будівельному ринку України представлено досить широкий асортимент засобів для догляду за поверхнями з природних матеріалів від багатьох вітчизняних і закордонних виробників, різного призначення і різної якості.

Одним із підприємств, яке протягом тривалого часу успішно працює у цьому сегменті, є ПП «Анед-Україна». Ця компанія була створена у 2007 році з метою просування на ринок України високоякісної і відносно недорогої продукції як власного виробництва, так і від найкращих європейських виробників.

Сьогодні ПП «Анед-Україна» є офіційним представником італійської фірми СНІМП/ЕІ! РАІМБЕИІЗ. Р. А., яка працює на ринку вже більше 40 років і є одним із світових лідерів з виробництва будівельноїхімїїі, зокрема, засобів для догляду за кам’яними і дерев'яними поверхнями.

В асортименті пропонованих ПП «Анед-Україна» матеріалів нині представлена широка лінійка таких засобів:

Лінійка засобів Анед Україна

VELUREX Rimuovi Graffiti

Очищуючий засіб для видалення графіту.Ця тиксотропна добре розчинна рідина ефективно видаляє графіт з кам’яних і дерев’яних поверхонь.

VELUREX Pulitero Neutro

Нейтральний багатофункціональний очищуючий засіб, особливо ефективний для догляду за кам’яними поверхнями. Завдяки нейтральному Ріг він не роз'їдає оброблені поверхні і, відповідно, його можна використовувати на будь-яких матеріалах: мармурі, граніті, кераміці, шифері, цементі та ін.

VELUREX Stone Clean

Кислотний очищуючий засіб на водяній основі для догляду за кам’яними поверхнями. Застосована в ньому кислота є нетоксичною і не виділяє шкідливі для людини пари. Stone Clean ефективний проти нальотів, іржі, плісняви і будь-яких видів забруднень. Засіб ідеально підходить для очищення поверхонь з природного каменю і матеріалів з цементу.

VELUREX Stone Clean Pro

Концентрований засіб для глибокого очищення і знежирювання непокритих воском підлогових покриттів з каменю. Він призначений для регулярного догляду за покриттями з мармуру, граніту, шиферу, кераміки та цементу, які важко піддаються чищенню. Stone Clean Pro також є відмінним засобом для зняття воску з поверхонь. Крім того, він легко видаляє фарби і різноманітні види забруднень, зокрема, плями, залишені автомобільними шинами.

Засіб на поверхню, яка обробляється можна наносити ручним або механічним (однодискова машина, миючий порохотяг) способом. Stone Clean Pro рекомендуєтьсяфірмам, що надають послуги з прибирання приміщень. У більшості випадків завдяки цим засобам можна відновити забруднене покриття підлоги, уникнувши таким чином витрат на його заміну.

Acril Car

Просочення на основі розчинників, призначене для зміцнення бетонних та цементних основ, порфірового каменю, цегляних основ та ін.

ACRIL CAR виготовляється з додаванням водостійких акрилових смол. Завдяки цьому даний продукт стабільний при його використанні на лужних основах (наприклад, цементних) і стійкий до ультрафіолетових променів. Даний продукт утворює нелип-ку і стійку до лужності цементу захисну плівку, яка запобігає проникненню в поверхню покриття води і масла/жиру.

Засіб можна наносити на поверхню, що обробляється за допомогою валика з коротким ворсом, пензля, пульверизатора, методом занурення. Витрата матеріалу залежить від вбираючої здатності основи, що обробляється і може коливатись від 80 до 100 гр/м2.

SCUDO INVISIBILE

Невидимий водо-масловід-штовхуючий захисний засіб для зовнішніх дерев'яних і кам'яних поверхонь.

Це спеціально розроблений розчин на основі наночасток, призначений для обробки поглинаючих поверхонь [зовнішніх і внутрішніх). Водо-масловідштовхуючий ефект створюється вже через кілька годин після нанесення завдяки наночасткам, які дозволяють продукту глибоко проникати в поверхню.

SCUDO IIMVISIBILE вже багато років успішно використовується в будівництві для прозорих, безбарвних і нелипких просочень будівельних матеріалів (таких, як: свіжий бетон, штукатурка, азбестоцемент, пористий бетон та ін.) Він також ефективний для обробки таких матеріалів, як: цегла, штучний і натуральний камінь, фарби на основі натуральних пігментів. Поверхні, оброблені SCUDO IIMVISIBILE, мають легку тональність; вони паропроникні, нелипкі, стійкі до лужності вапна. Цей захисний засіб не подразнює гуму і компенсаційні шви.

Засіб можна наносити за допомогою валика з коротким ворсом, пензля, пульверизатора, методом занурення. Витрата SCUDO IIMVISIBILE залежить від поглинаючої здатності поверхні, яка обробляється і зазвичай коливається від 100 до 900 г/м2.

SIL CAR

Водовідштовхувальне просочення для каменю і дерева, спеціально розроблене на основі наночасток, призначене для обробки поглинаючих поверхонь (зовнішніх і внутрішніх). Продукт після нанесення швидко і глибоко проникає в поверхню, яка поглинається завдяки наночасткам.

SIL CAR успішно використовується в будівництві для прозорих, безбарвних і нелипких просочень будівельних матеріалів (таких, як: свіжий бетон, штукатурка, азбестоцемент, пористий бетон та ін.) Він також ефективний для таких матеріалів, як: цегла, штучний і натуральний камінь, фарби на основі натуральних пігментів. Поверхні, оброблені SIL CAR, мають легку тональність; вони паропроникні, нелипкі, стійкі до лужності вапна.

SIL CAR можна наноситися валиком, пензлем, методом занурення або розпилення. Витрата SIL CAR залежить від поглинаючої здатності поверхні, яка обробляється і зазвичай коливається від 100 до 900 г/м2.

Регулярний догляд за облицюванням і виробами з натурального каменю і дерева за допомогою спеціальних засобів від CHIMIVER PANSERIS. Р.А. дозволить суттєво продовжити термін їх служби, при цьому вони будуть виглядати так само ефектно, як і в день, коли ви їх придбали.

Окрім перерахованих вище препаратів ПП «Анед-Україна» може запропонувати споживачам ще цілу низку засобів спеціалізованої хімії для роботи з будівельним каменем і деревиною: грунтовки, лаки, клеї, засоби по догляду за підлоговими покриттями тощо. Усі матеріали є екологічними і мають відповідні сертифікати.

При цьому, завдяки постійному контакту з клієнтами і моніторингу потреб ринку, асортимент підприємства регулярно поповнюється новими сучасними матеріалами.

Підприємство також надає своїм клієнтам кваліфіковану консультативну і технічну підтримку з використання представленої продукції.