Хімія для паркету Chimiver

Для оптових покупців діють знижки!

Хімія для паркету ChimiverCHIMIVER PANSERIS. Р. А. є присутня на міжнародному ринку вже більше 40 років. Фірма знаходиться в постійному контакті з клієнтами, уважно стежить за їхніми потребами, надаючи значення навіть найдрібнішим деталям, що дозволяє компанії адекватно відповідати на запити ринку, що знаходиться в постійному розвитку. Такий метод роботи схвалений клієнтами, які постійно використовують продукцію Chimiver.

Саме конкретні потреби клієнтів орієнтували кожний крок розвитку компанії в області технологїі, гарантуючи тим самим максимальний рівень якості продукції. З цією метою компанія Chimiver залучила значні інвестиції для придбання високопродуктивного автоматизованого устаткування з вибірковим контролем протягом усього виробничого процесу.

Здатність компанії Chimiver передбачити будь-які запити ринку є важливою якістю, що характеризує всю діяльність підприємства. Chimiver створена на основі розробки і виробництва лаків по дереву, особливо паркетних лаків, зараз є однією з небагатьох компаній, здатних запропонувати повний асортимент продукції.

ДІЯЛЬНІСТЬ

Компанія Сбітіуег спеціалізується на виробництві лаків і клеїв для паркету і дерева. На сьогоднішній день компанія пропонує широкий асортимент продукції відмінної якості. Створена як фірма, що виробляє продукцію для обробки дерева в цілому, протягом часу вона набула спеціалізацію у виробництві продукції для паркету.

Сбітіуег - одна з небагатьох європейських компаній, яка постачає своїм клієнтам будь-який продукт або аксесуар, необхідний для укладання паркету, крім самого паркету. З цієї причини СІїітК/ег присвоїв собі гасло: «СбітК/ег - світ паркету».

Хімія для паркету Chimiver від Анед Україна: лаки, клея, грунтівки, масла.

ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ І РОЗРОБКИ

Виробництво кожного продукту Сбітіуег являє собою процес, що складається із сукупності декількох факторів: від вичерпного дослідження його функції до аналізу кожного аспекту. Ця концепція керує Сбітіуег при виборі компонентів серед новітніх сировинних матеріалів, а також спираючись на побажання користувачів.

Небагато компаній мають обладнані лабораторії, які дозволяють гарантувати хімічні та фізичні характеристики кожного продукту. Постійний контроль сировини під час виробничого процесу, а також завершальне тестування дозволяють гарантувати якість кожного виробу. Сїіігґііуєг вже багато років пропонує своїм клієнтам широкий спектр продуктів і послуг. Але ми вважаємо, що на сьогоднішній день у світі паркету дуже важливим є надавати клієнтам кваліфіковану технічну підтримку, визначати оптимальний цикл обробки, виявляти причини проблем, що виникають під час паркетних робіт, практична демонстрація техніки і результатів обробки дерев'яних покриттів - це тільки деякі приклади того, що Сбітмег щодня робить для своїх клієнтів. Сбітіуег виробляє продукти які допомагають покращувати якість життя, саме тому компанія приділяє особливу увагу охороні навколишнього середовища. Ця увага проявляється у використанні для виробництва контрольованого обладнання, повторно використовуваного матеріалу і, головним чином, у дослідженнях, спрямованих на виробництво лаків на водній основі і з високим вмістом сухої речовини фотополімеризуючих продуктів без розчинників, екологічних клеїв.

ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ

Охорона навколишнього середовища стає найбільш важливою темою нашого життя. Сііітіуег виробляє продукти, які допомагають покращувати якість життя, саме тому компанія приділяє особливу увагу охороні навколишнього середовища. Ця увага проявляється у використанні для виробництва обладнання, що пройшло контроль, і, головним чином, у дослідженнях, спрямованих на виробництво лаків на водній основі і з високим вмістом сухого залишку.

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

СІгітК/ег багато років пропонує: своїм клієнтам широкий спектр продуктів і послуг. Але ми вважаємо, що на сьогоднішній день у світі паркету дуже важливим є надавати клієнтам кваліфіковану технічну підтримку. Визначати оптимальний цикл обробки, виявляти причини проблем, що виникають під час паркетних робіт, практично продемонструвати техніку і результати обробки дерев'яних покриттів - це тільки деякі приклади того, що Сїіітд/ег щоденно робить для своїх клієнтів.

ПРОДУКЦІЯ

 • Грунтовки на основі розчинників
 • Грунтовки на водній основі
 • Лаки на основі розчинників
 • Лаки на водній основі
 • Антипіренові лаки
 • Лінія продукції КімТабу
 • Клеї для пружних покриттів
 • Синтетичні і воднодисперсійні клеї
 • Двокомпонентні реактивні клеї
 • Клеї на основі технології МС-полімерів
 • Додаткові клеї
 • Розчинники
 • Самовирівнювальні розчини
 • Грунтовка як основа під паркет
 • Барвники
 • Догляд за дерев'яними покриттями
 • Допоміжні продукти
 • Лінія Ліос - натуральні масла
 • Лінія Ліос - Лінія продуктів по догляду

Продукція Хімівер