Паркетолеп-Професіонал-1

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 10кг-650грн
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Гарантована європейська якість.

Технічна карта.

Паркетний клей «Паркетолеп-Професіонал-1»

Сертифікат якості № 409 від 18.06.2010 р. ТУ У 24.6-34943263-0012010

Паркетний клей виготовлений на основі високоякісної дисперсії сополимера вінілацетату з добавкою наповнювачів і поліпшують засобів. Не містить розчинників.

Призначення:

Клей з посилюючої клеїть здатністю, застосовується для приклеювання паркету,керамічної плитки, дерев’яних конструкцій і виробів з дерева до бетонних, кам'яних, дерев’яних, обштукатурених поверхонь а також для фіксації та приклеювання лінолеуму комерційного, побутового, на спіненої і ворсової основи, килимових і Каркова покриттях до бетону, цементної стяжки, дерева, ДВП, ДСП і ін.

Технічні характеристики
Колір і зовнішніх вид: Однорідна пастоподібна маса білого або бежевого кольору
Суха маса: %70 + -5
Щільність: 1,4-1,6 г/см.кв.
В'язкість при 23 гр: С 50000-250000
Температура клею і клеять поверхонь: гр.С 15-25
Навантаження паркету: Через 24 години
Шліфування паркету: через 72 години
Витрата, кг м.кв: (У залежить від способу використання, виду шпателя і поверхні) 1-1,75

Вказівки щодо застосування:

Поверхня основи повинна бути сухою, рівною (макс.2% вологи.), чистої (без жирних плям і пилу), міцною, без тріщин і подряпин. Для збільшення ціпкостіклею рекомендуємо пошліфувати гладку поверхню (напр.самовирівнюючу суміш), а також погрунтувати грунтувальною емульсією або глибоко проникаючою грунтовкою. Перед початком роботи важливо перевірити вологість основи і повітря в приміщенні.

Спосіб застосування:

Паркетолеп-Професіонал-1 має оптимально підібрані параметри до роботи і не вимагає розведення. Клей потрібно рівномірно нанести трикутним шпателем на поверхню (не поглинаюча поверхня - шпатель В3, поглинаюча - шпатель В5). Між стіною і паркетом потрібно залишати зазор в залежності від виду і породи покриття, але не менше 1,5 см. Після укладання паркету зняти клини.

Кращі умови використання:

  • Температура клею 18-25С
  • Температура поверхні 15С
  • Відносна вологість повітря нижче 70%

Низька температура збільшує, а більш висока зменшує час використання та затвердження клею. При транспортуванні та зберіганні - не заморожувати. При неперевіреної поверхні зробити пробне клеєння.

Зберігання:

Зберігати в щільно закритих оригінальних упаковках, у сухому приміщенні, на відстані від будь-яких джерел тепла. Температура зберігання +(5 -25) 0С. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення. Упаковка 1 кг., 5 кг., 10 кг.

Заходи безпеки:

Особливих заходів безпеки не потрібно. При попаданні на шкіру змивається водою.

Утилізація відходів:

Залишки використаного клею екологічно нешкідливі і являють собою звичайне будівельне сміття. Наші дані спираються на лабораторні та практичні досліди. З приводу різних речовин, коштів та умов, на які ми не маємо жодного впливти, ми не даємо жодних гарантій – навіть з точки зору патентного права.

Клей для паркета Паркетолеп-Профессионал-1