Lios Hard Wax Bioil 90

Для оптових покупців діють знижки!
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Lios Hard Wax Bioil 90 Твердий масляний віск для дерев'яних підлог містить більш ніж 90 % твердого змісту. Це натуральний продукт на підставі натурального масла і парафіну , з високою точкою плавлення. Цей продукт ідеальний для конструкцій з натурального дерева і дерев'яній підлозі глянсовий і однорідний вид з чудовими характеристиками дзеркального ефекту, не важкий і м'який при зіткненні. Він дозволяє дереву зберігати натуральну тональність і характеристики дерева , але єдиний недолік, що з часом він набуває злегка жовтуватий колір. Призначений для обробки дерев'яної підлоги в комерційних будівлях. Догляд за продуктом достатньо простий.

Характеристики
Температура застосування: +10°C - +25°C
Застосування: шпателем
Разведення: TREMENTINA, розріджувачів DRV 1
Витрата: 30-35 гр/м²
Поверхневе висушування: 8-12 годин
Повне висушування: 1 тиждень
Зберігання на складі: 1 рік
Упаковки: 1 л - 5 л
Очищення інструментів: Lios Solv
Зберігання: в закритих поставлених підприємством заводських упаковках температура від +10°С до +25°С

Застосування:

Після того як відшліфували дерев'яний паркет, шліфувати його треба абразивом зернистістю 180. Перед нанесенням Lios Hard Wax Bioil 90, треба відполірувати полірувальною машиною з білим диском. Під час роботи прибрати надмірності вироби, щоб вийшов однорідний вид. Зачекайте 8-12 годин (залежно від температури навколишнього середовища і вологості ) виконати процедури які були зроблені перед нанесенням першого шару і після цього нанести другий шар. Для промислового застосування, для великих поверхонь можна використовувати валикову машину. Потім нанести продукт за допомогою білого повстяного диска або шпателя Tinex.

Зауваження

Після того, як Lios Hard Wax Bioil 90 висушити, не можна полірувати поверхню. Для повсякденного догляду використовувати м'яку ганчірочку або лінію догляду Velurex Cleaner Star (див. соответ.тех таблицю); для капітального догляду заново нанести продукт. Максимальна водостійкість досягається після 15 днів при температурі 20 ° C і вологості 65%.

Паркетне масло Lios Hard Wax Bioil 90 Фото