Hardwax-Oil Premium (виробник Німеччина Saiсos)

Для оптових покупців діють знижки!
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Масло Hardwax-Oil Premium - швидковисихаюче, фінішне покриття на основі масла з твердим воском, створене для захисту і декорування дерев'яних поверхонь (підлог). Після нанесення масла з твердим воском тональність деревини змінюється на більш темну, посилюється контрастність текстури, поверхня набуває водо- і грязе-відштовхуючі властивості. Екологічно-чисте масло з твердим воском. Використовується для всіх видів дерев'яних підлог (відповідно до німецької DIN 18336) та для пробкових підлог. Зберігає відкриті пори (дозволяє дереву дихати) і регулювання вологості (Знижує набрякання і скорочення деревини). Глибоко проникає в поверхню деревини і надає таким чином, довговічність, надзвичайну міцність та стійкість. Оброблені поверхні з Hardwax-Oil Premium, легко чистити, підтримувати та відновлювати.

Покриття пропонується в декількох варіантах: прозоре, матове (артикул 3305), прозоре, шовковисто-матове (артикул 3200)

Застосування Hardwax-Oil Premium:

  • на шліфованих паркетних і пробкових підлогах, для покриття меблів, сходів і стільниць. По шліфованій поверхні деревини необхідно нанесення не менше двох шарів. Для поновлення старого покриття, досить нанести один шар на попередньо очищене від бруду старе покриття, шліфування не потрібно.
  • в якості фінішного покриття після тонування кольоровому маслу Saicos Oil Ground DuoTop наноситься одним шаром Hardwax-Oil Premium.
  • на екзотичних породах деревини першим шаром нанести масло-грунт Saicos Ground Oil Extra thin, потім фінішний шар масла з твердим воском Hardwax-Oil Premium.
Характеристики
Витрата: 1 літр на 23 м² в один шар (45 гр. / М²), 1 літр на 14 м² в два шари (70 гр. / М²).
Час висихання першого шару для нанесення другого складає : 2 години (необхідно забезпечити вентиляцію повітря в приміщенні, температуру 15 - 25 ° С, вологість 45 - 65%).
Висихання другого шару через 3 - 4 години
Інструмент для нанесення : Коротко-ворсний мохеровий валик (ворс - 4 мм), кисть, розпилювач.
Термін зберігання: 5 років
Умови зберігання: Берегти від нагрівання при нормальних умовах +15-20° С.
Упаковка: 2,5 л

Способи нанесення:

  • рівномірним, тонким шаром за допомогою коротковорсного валика або пензля
  • за допомогою здвоєного шпателя з наступним поліруванням падами.
  • методом розпилення, за допомогою пульверизатора системи HVLP (форсунка 1.0 - 1.8) (тиск 1.5 - 2.5 Бар)

Заходи безпеки:

Після закінчення паркетних робіт ганчір'я і деревний пил від шліфування видалити з приміщення або помістити в воду для уникнення загоряння від високої температури.

Фінішне покриття Hardwax-Oil Premium