Анед Професіонал D4

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 5кг-300грн, 10кг-580грн
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Дисперсійний двокомпонентний клей для склеювання дерева з високою водостійкістю та механічною стійкістю. Клей застосовується для склеювання дерева з деревом, дерева з деревоподібними матеріалами, що піддаються діям загальних атмосферних умов впливу води. Служить для склеювання різного виду корпусів, планок, ламінатів та ін.. Перед застосуванням потрібно додати до клею затверджувач.

Інструкція по застосуванню:

В залежності від використання скліючих матеріалів, способи склеювання є різними і специфічними. При стандартному використанні клею вологість клеєних матеріалів не повинна бути вищою 8-12%, а температура не вище кімнатної. Додати до клею затверджував (100:4) і добре перемішати. Час використання клею з затверджувачем 5діб.

Склеювання виконується при температурі 18-250С. Змастити одну з поверхонь клеєм, накласти другу поверхню. Склеювати протягом 2-5 хв, а потім притиснути до поверхні одна до другої. Повне склеювання настає протягом 24год.

Розхід матеріалу: 100-200г/м2

Упаковка: 1кг, 5кг, 10кг.

Склад:

Водна дисперсія полівінілацетатна (ПВА), додатки до модифікаторів.

Заходи безпеки:

При наявності аерозоля використовувати распіратор. Не зберігати разом з продуктами харчування.

Зберігання:

Зберігати в щільно закритій упаковці при кімнатній температурі. Термін зберігання – 6місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення на упаковці.

Водостійкість клею відповідає вимогам класу D4 по наступних умовах: Використовується всередині приміщення, часто з сильним впливом води, та для виробів, які використовуються ззовні, але і захисними покриттями зовнішніх поверхонь.

Дана інформація та технічні поради по використанню згідно інструкцій та дослідів виробника базується виключно на наших знаннях і носять рекомендований характер. В тому числі коли захист прав третіх осіб. Процес використання продукту ми не в змозі контролювати. Це ваша відповідальність

Клей для паркету Анед Професіонал D4