РусскийРусский
032-245-89-16 (Львів), 044-209-69-70 (Київ)
Передзвоніть мені!

Анед Україна - єксклюзивний представник

Aned PL - эксклюзивный представитель Анед Украина Chimiver - эксклюзивный представитель Анед Украина

Chimiver Італія: Переглянути

Aned Польща: Переглянути

Ми виготовляємо паркетну хімію

Шпаклівки і грунтівки

Клея

Лаки

Перкетні лаки від Анед Україна Перкетні клея від Анед Україна Паркетна хімія від Анед Україна Хімія для паркету від Анед Україна Хімія від Анед Україна

Анед Професіонал D4

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 5кг-300грн, 10кг-580грн
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Дисперсійний двокомпонентний клей для склеювання дерева з високою водостійкістю та механічною стійкістю. Клей застосовується для склеювання дерева з деревом, дерева з деревоподібними матеріалами, що піддаються діям загальних атмосферних умов впливу води. Служить для склеювання різного виду корпусів, планок, ламінатів та ін.. Перед застосуванням потрібно додати до клею затверджувач.

Інструкція по застосуванню:

В залежності від використання скліючих матеріалів, способи склеювання є різними і специфічними. При стандартному використанні клею вологість клеєних матеріалів не повинна бути вищою 8-12%, а температура не вище кімнатної. Додати до клею затверджував (100:4) і добре перемішати. Час використання клею з затверджувачем 5діб.

Склеювання виконується при температурі 18-250С. Змастити одну з поверхонь клеєм, накласти другу поверхню. Склеювати протягом 2-5 хв, а потім притиснути до поверхні одна до другої. Повне склеювання настає протягом 24год.

Розхід матеріалу: 100-200г/м2

Упаковка: 1кг, 5кг, 10кг.

Склад:

Водна дисперсія полівінілацетатна (ПВА), додатки до модифікаторів.

Заходи безпеки:

При наявності аерозоля використовувати распіратор. Не зберігати разом з продуктами харчування.

Зберігання:

Зберігати в щільно закритій упаковці при кімнатній температурі. Термін зберігання – 6місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення на упаковці.

Водостійкість клею відповідає вимогам класу D4 по наступних умовах: Використовується всередині приміщення, часто з сильним впливом води, та для виробів, які використовуються ззовні, але і захисними покриттями зовнішніх поверхонь.

Дана інформація та технічні поради по використанню згідно інструкцій та дослідів виробника базується виключно на наших знаннях і носять рекомендований характер. В тому числі коли захист прав третіх осіб. Процес використання продукту ми не в змозі контролювати. Це ваша відповідальність

Клей для паркету Анед Професіонал D4