Анед професіонал Д-3

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 1кг-55грн, 5кг-260грн, 10кг-510грн
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Клей застосовується для склеювання дерева з деревом, дерева з деревоподібними матеріалами, що піддаються діям загальних атмосферних умов та впливу води. Служить для склеювання різного роду корпусів, планок та ламінатів, та ін..

Інструкція по застосуванню:

В залежності від використання склеюючих матеріалів, способи склеювання є різними і специфічними. При стандартному використанні клею вологість клеєних матеріалів не повинна бути вищою 8-12%, а температура не вище кімнатної. Склеювання виконується при температурі 18-25 гр.С . Змастити одну поверхню тонким шаром клею. Склеювати протягом 2-5 хв., а потім прижати. Повна стійкість настає протягом 24 год.

Розхід матеріалу: 100-200 гр. / м. кВ.

Упаковка: 1 кг., 5 кг., 10 кг.

Заходи безпеки:

При наявності аерозоля використовувати респіратор. Не зберігати разом з продуктами харчування.

Перша допомога:

При попаданні в очі промити значною кількістю води протягом 10-15 хв. При ковтанні запити великою кількістю води, при необхідності звернутись за допомогою до лікаря.

Зберігання:

Зберігати в щільно закритій упаковці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 6 місяців з дати виготовлення.

Водостійкість клею відповідає вимогам класу D3 по наступним умовам: Клас стійкості D3: Призначення: використовується для внутрішніх робіт, до склеювання в умовах з короткочасною дією стікаючої конденсатної вологи, або споріднених дій високої відносної вологості повітря, що не призводить до підвищення відносної вологості дерева більше ніж на 18%, а також зовнішнього застосування без дії атмосферних явищ.

Клей для паркету Анед професіонал Д-3