ADESIVER RE 702 (А+В)

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 10+1кг 64€
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

Двокомпонентний поліуретановий клей швидко висихаючий для внутрішнього та зовнішнього застосування на еластичну підлогу

ADESIVER RE 702 - це двокомпонентний поліуретановий клей з високою пружністю та міцністю, придатний для склеювання всередині і назовні наступних обєктів.

  • ПВХ підлога в рулонах або плитка;
  • гумова підлога викладена плиткою або покриті бризентом;
  • гумові спортивні підлоги;
  • ударостійка підлога покрита плиткою або покрита бризентом
  • вінілові підлоги та текстильні підлоги.

Після повного відновлення, ADESIVER RE 702 стає тепло, водо і погодо стійким.

Технічні характеристики
Співвідношення суміші: 10/1
Колір: бежевий
Температура застосування: +10°С - +25°С
Застосування: зубчастий шпатель n. 3-7
Розрідження (при необхідності): DILUENTE DMC 50
Термін зберігання: 45 "(1)
Зберігання: 24 год. (1)
Покриття: 300-800 г / м² в залежності від підлоги
Стабільність при зберіганні: 1 рік (2)
Упаковка: 11 кг (10 + 1)
Інструмент для чищення: DILUENTE DMC 50 (зі свіжим клейєм) 1 при 20 ° С і 65% Р.Х. 2 у оригінальних герметичних контейнерах при температурі від + 10 ° С до + 25 ° С.
Умови укладання: Підлога суха, чиста, без пилоутворень, не дуже груба. Вологість підлоги 2,0% макс.з цементними підкладками 1,7% макс. з променевим підігрівом підлоги 0,5% макс. з ангидритовими підкладками 0,2% макс з променевим нагрівом ангидритної підлоги

Як використовувати:

Важливо переконатись, що не існує повишеної вологостьі з під підкладки Сухі, але пухкі підкладки повинні бути первинними з відповідним розбавленим PRYMER SF 1105 або PRYMER PUB 77 (див. Технічні дані). Цементні підкладки з високою залишковою відносною вологістю слід наносити: PRYMER EPOX WETT, PRYMER WB 328 S, PRYMER SF 1105 і PRYMER PUB 77 (подивитися технічні дані), посипати кварц на поверхню, а потім підрівняти підлогу за допомогою продуктів RASOCHIM (див. Технічні дані). .

Погано абсорбуючі або не абсорбуючі підкладки, усунути і очистити поверхню від пилу піску, клею та від залишків воску. Нанесіть тканиною для покращення склеювання DILUENTE APA (див. Технічний опис),потім застосовуйте ADESIVER RE 702.Якщо поверхня повинна бути вирівняна і гладка використовуйте RASOCHIM (див. Технічні дані) потім обробка поверхні з CHIMIGRIP для покращення склеювання (див. Технічні дані).

Укладання на підходящі підкладки. Не розбавляйте ADESIVER RE 702 алкоголем. Нанесіть клей на підкладку за допомогою спеціальної зубчастого шпателя, для того щоб відобразити будь-який залишковий пил. Після цього, здійснюйте навіть тиск на всю поверхню використовуючи спеціальні ролики для забезпечення повного контакту з клеєм та сприяти усуненню будь-яких повітряних бульбашок.

Примітка

Завжди виймайте накладки з упаковки за кілька годин до укладки щоб зняти напругу і стабілізувати їх до кімнатних кліматичних умов. Гумові підлоги можуть бути забруднені пластифікаторами, восками і забрудненнями , тому доцільно проводити попереднє очищення за допомогою DILUENTE АСЕТОН. Містить Comp.B. Вміст: DIPHENYLMETHANE-4,4'-DIISOCYANATE;

ADESIVER RE 702 (A + B) - дуже добре підходить для внутрішніх / зовнішніх застосувань, багато років на ринку для еластичних підлог

Еластичність: ADESIVER RE 702 (A + B) - EN 14293 подовження> 2 мм через 28 днів, м'який клей - SHORE A 90/95

Сухий залишок: ADESIVER RE 702 (A + B) - 98 - 100%

поліуретановий клей ADESIVER RE 702