ADESIVER HERCULES

Для оптових покупців діють знижки!
ЦІНА: 10кг
ТЕЛ: 032-245-89-16, +38067-933-79-82

ADESIVER HERCULES - двокомпонентний клей , без запаху для дерев'яних підлог з дуже низьким рівнем чутливості , не містить розчинників, води, ізоціанових і епоксидних смол з молекулярною масою <= 700. Він має такі властивості як висока тяга, опір, гарне покриття і зручність в застосуванні.

Застосування:

Застосовується для укладання попередньо обробленого паркету а також для будь-якого іншого типу дерев'яної підлоги в тому числі і дошки без необхідності підготовки дерев’яних планок.Рекомендується для склеювання на основах з підігрівом.

Технічні характеристики
Співвідношення суміші: 9/1
Температура застосування: від +10°C до +25°C
Застосування: зубчастий шпатель н.5
Життєздатність: 2 год.
Максимальний час відкривання: Н.А.
Затвердіння: 48-72 год.
Покриття: 1000-1600 г/м² в залежності від основи
Колір: дуб, горіх
Термін зберігання: 1 рік в заводській упаковці при температурі від +10°C до +25°
Упаковка: 10 кг (9+1)
Очищення інструментів: DILUENTE DS (перед затвердінням клею)

Кращі умови для укладання паркету:

Основа підлоги - суха, чиста, без пилових утворень , не надто груба

Вологість основи підлоги

  • 2,0% максимально на основі підлоги з цементом
  • 1,7% максимально на основі підлоги з опаленням з цементом.
  • 0,5% максимально на ангідритній основі
  • 0,2% максимально на ангідритній основі підлоги з опаленням.

Вологість деревини - 9 ± 2%

Інші області застосування:

Склеювання тепло-і звукоізоляційних панель (пробки,пінополіуретан, мінеральна вата). Склеювання плиток на азбестоцементі та ДСП. Склеювання деревини та будівельних матеріалів (кераміка,кераміко-мармурова плитка) на металеві основи.

Рекомендації по використанню:

Після змішування двох компонентів нанесіть рівномірно ADESIVER HERCULES зубчастим шпателем на чисту поверхню поєднавши з можливим пилом на ньому. Продовжуйте так ,щоб плитка була покладена підряд належним чином і обережно забита таким чином, щоб клей добре прикріпився до всієї поверхні.

Ідеальне приклеювання до основи забезпечується тоді коли принаймні 65% кожного деревного компонента знаходиться в прямому контакті з клеєм. За наявності пилових утворень і пористих основ, ми рекомендуємо застосовувати перший шар PRYMER PUB 77,PRYMER SF 1105, PRYMER FAST 500 або PRYMER 100 (Див. Технічний Паспорт). Через 24 години, продовжіть нанесення клею.

У випадку якщо основа волога, ми рекомендуємо застосовувати спочатку PRYMER PUB 77, PRYMER ,Fast 500, PRYMER SF 1105, 100 або PRYMER PRYMER EPOX WETT або PRYMER WB 328 S (див. технічні специфікації).Ми не рекомендуємо занурювати плитку у ADESIVER HERCULES коли будете укладати їх. При необхідності, занурте плитки в (PARKETTKOLL L) клей, який має дуже сильну дію адгезії дерева до дерева але також уникайте типового "ковзання"плиток. Якщо паркет встановлений на склоподібній поверхні (Керамічна плитка, емальовані плитка, полірований мармур та інше),вони повинні бути ретельно очищені від пилу, піску, клею і воску. Нанесіть за допомогою тканини активатор адгезії DILUENTE АПА слідуючи правильному часу застосування (див. технічну карту),після чого застосовуйте ADESIVER HERCULES. Подальше шліфування можна зробити через 3-4 дні залежно від атмосферної та гігрометричних умов паркету.

У разі ангідритних основ , ретельно відшліфуйте наждачним папером зернистістю 24 або 36, видаліть пил і застосовуйте грунтівку PRYMER SF 1105 (не розбавляйте) або PRYMER PUB 77 з DILUENTE DMC 50 розчинник у співвідношенні 70:30. Застосовуйте ADESIVER HERCULES і проводьте шліфування через 3-4 дні, залежно від атмосферних умов і рівня вологості породи дерева.Якщо при укладанні попередньо- лакованої дерев'яної підлоги, на шматок дерева випадково потрапить бруд з клеєм, негайно промийте з DILUENTE PULIPAR або W. Ми рекомендуємо, при використанні ADESIVER HERCULES дотримуватися особистої системи профілактики.

Транспортування:

Якщо температура зберігання перевищує +25 ° С,час зберігання помітно зменшується, при температурах вище +50 ° C існує реальний ризик згущення / желатинізація продукту, навіть в оригінальній упаковці.Для транспортації через море бажано використовувати спеціальні термоконтейнери.

ADESIVER HERCULES - клей для деревяних поверхонь